Alt267 revolution slider image 98 revolution slider image 98 Alt236 revolution slider image 98 revolution slider image 98

Co sprawia, że nasze produkty są wyjątkowe?

Od 1. dnia życia

Produkty wegańskie i wegetariańskie

Hipoelergiczne

Naturalne i innowacyjne składniki aktywne

Animal friendly

Przebadane dermatologicznie i alergicznie

Poznaj kosmetyki MomMe

Od dnia narodzin naszych Dzieci świadomie dobieraliśmy dla nich produkty pielęgnacyjne, zauważając, że wiele kosmetyków dostępnych na rynku opartych jest na składnikach, z którymi Dziecko w ogóle nie powinno mieć styczności.

Kosmetyki Momme to odpowiedź na poszukiwanie tego, co najlepsze dla Dzieci. Ta wyjątkowa linia produktów opracowana została zgodnie ze sztuką tworzenia kosmetyków naturalnych, bo siła tkwi w naturze!

Nasz hit!

Zestaw codziennej pielęgnacji
Trio
pielęgnacyjne
Kici Koci

Bo każda skóra jest wyjątkowa!

MomMe to nie tylko codzienna pielęgnacja od 1. dnia życia, ale również ratunek dla tych Dzieci, których skóra z różnych przyczyn wymaga pomocy i specjalnego traktowania.

Wspieramy skórę starszych Dzieci i odpowiadamy na potrzeby pielęgnacyjne zmieniające się z biegiem czasu. Kosmetyki MomMe nie mają górnej granicy wieku!

Towarzyszymy Mamom już od 1. trymestru ciąży, dbając o ich skórę już na samym początku tego niezwykłego wyzwania, którym jest macierzyństwo.

Nasze Bestsellery

Poznaj kosmetyki MomMe

wyjątkowe receptury - wieloletnie doświadczenie produkcyjne w branży kosmetycznej pozwoliło nam na staranne wyselekcjonowanie najlepszych i najbardziej bezpiecznych składników aktywnych

naturalne surowce - wybraliśmy wyłącznie te surowce, które posiadają udokumentowane, naturalne pochodzenie, certyfikaty naturalności i organiczności oraz działanie potwierdzone badaniami

zadania specjalne - kosmetyki MomMe to przełom w pielęgnacji najmłodszych - w ukierunkowany sposób wspomagają naturalne funkcje skóry, nawet tej najbardziej delikatnej, wrażliwej i problematycznej.

SPF

Ochrona przed słońcem